? Reklaambannerid PVC kangast, loosungite ja bannerite valmistamine. Ilmastikukindlad!

Reklaambannerid PVC kangast, loosungite ja bannerite valmistamine. Ilmastikukindlad!

Banner – põhimõtteliselt sama mis stend, aga materjaliks on lähiminevikust tuntud lauakattematerjali - vakstu - laadne PVC kangas, mis on vastupidav ilmastikuoludele. Kitsa ribana tänava kohale tõmmatuna on tuntud ka loosungi nime all. Kangal olev sõnum võib olla sinna trükitud või kleebisena paigaldatud. Alaliikidena on olemas veel perfokangas ja valdavalt siseruumides kasutatav tekstiilkangas. Kasutatakse samuti nagu stendigi mingi ajutist laadi informatsiooni edasiandmiseks puhkudel, kui mõõdud on eriti suured või kui soovitakse, et infot oleks lihtne kaasas kanda (banneri saab rulli keerata või kokku voltida). Valimiskampaaniad on bannerireklaami paradiis. Vaata näidiseid
Bannerid
Banner – põhimõtteliselt sama mis stend, aga materjaliks on lähiminevikust tuntud lauakattematerjali - vakstu - laadne PVC kangas, mis on vastupidav ilmastikuoludele. Kitsa ribana tänava kohale tõmmatuna on tuntud ka loosungi nime all. Kangal olev sõnum võib olla sinna trükitud või kleebisena paigaldatud. Alaliikidena on olemas veel perfokangas ja valdavalt siseruumides kasutatav tekstiilkangas.

Kasutatakse samuti nagu stendigi mingi ajutist laadi informatsiooni edasiandmiseks puhkudel, kui mõõdud on eriti suured või kui soovitakse, et infot oleks lihtne kaasas kanda (banneri saab rulli keerata või kokku voltida). Valimiskampaaniad on bannerireklaami paradiis.
Vaata näidiseid
Reklaambannerid PVC kangast, loosungite ja bannerite valmistamine. Ilmastikukindlad!Reklaambannerid PVC kangast, loosungite ja bannerite valmistamine. Ilmastikukindlad!
Reklaambannerid PVC kangast, loosungite ja bannerite valmistamine. Ilmastikukindlad! Reklaambannerid PVC kangast, loosungite ja bannerite valmistamine. Ilmastikukindlad! Reklaambannerid PVC kangast, loosungite ja bannerite valmistamine. Ilmastikukindlad!
Tel +372 58244477 ,