? Valgustusega reklaamtulpade valmistamine. Reklaamtulbad ja reklaamviidad.

Valgustusega reklaamtulpade valmistamine. Reklaamtulbad ja reklaamviidad.

Reklaamtulp – plekist, sh. roostevabast plekist vundamendi abil maaga seotud sisevalgustusega või ka valgustuseta püstak. Koosneb ühe firma või mitmete tavaliselt ühes majas või piirkonnas paikneva firmade reklaamidest. Reklaamtulpade alaliigina eksisteerivad nn. reklaamikandurid, kus renditasu eest on võimalik erinevatel firmadel oma kampaaniareklaame eksponeerida. Levinuim formaat on 6 x 3 m. Reklaamtulbad leiavad kõige sagedasemat kasutamist bensiiniajaamade hindade eksponeerimisel, firma logode  hoonest eraldi seisvaks eksponeerimiseks, aga ka firma asukohast eemal olevana brandi, asukoha või toote reklaamimiseks. Vaata reklaamtulpade näidiseid
Reklaamtulbad
Reklaamtulp – plekist, sh. roostevabast plekist vundamendi abil maaga seotud sisevalgustusega või ka valgustuseta püstak. Koosneb ühe firma või mitmete tavaliselt ühes majas või piirkonnas paikneva firmade reklaamidest. Reklaamtulpade alaliigina eksisteerivad nn. reklaamikandurid, kus renditasu eest on võimalik erinevatel firmadel oma kampaaniareklaame eksponeerida. Levinuim formaat on 6 x 3 m.

Reklaamtulbad leiavad kõige sagedasemat kasutamist bensiiniajaamade hindade eksponeerimisel, firma logode  hoonest eraldi seisvaks eksponeerimiseks, aga ka firma asukohast eemal olevana brandi, asukoha või toote reklaamimiseks. Vaata reklaamtulpade näidiseid
Valgustusega reklaamtulpade valmistamine. Reklaamtulbad ja reklaamviidad.Valgustusega reklaamtulpade valmistamine. Reklaamtulbad ja reklaamviidad.
Valgustusega reklaamtulpade valmistamine. Reklaamtulbad ja reklaamviidad. Valgustusega reklaamtulpade valmistamine. Reklaamtulbad ja reklaamviidad. Valgustusega reklaamtulpade valmistamine. Reklaamtulbad ja reklaamviidad.
Tel +372 58244477 ,