? Valgusreklaami valmistamine, ?he- ja kahepoolsed valguskastid. LED valgusreklaam.

Valgusreklaami valmistamine, ?he- ja kahepoolsed valguskastid. LED valgusreklaam.

Valgusreklaam ehk valguskast – plekist või spetsiaalsest alumiiniumprofiilist valmistatud kast, mille sisse paigaldatakse valgustuselemendid (sagedamini luminofoortorud, aga ka neeoontorud või LED elemendid). Kasti ette paigaldatakse valgust hajutav ja läbilaskev klaas, millele omakorda kleebitakse valguskiled. Nii saadaksegi tulemus, mis pimedas hästi silma torkab ja on üks levinumaid reklaamimooduseid. Kaste tehakse põhiliselt ühe- või kahepoolsetena, ka on võimalik paigaldada kasti jalgade abil maastikule. Sõna "kast" viitab justkui kandilisusele, tegelikult võib sellise reklaami kuju olla ümmargune, kolmnurkne või mingi muu soovitava kujuga. Leiab sagedast kasutamist firma nime, logo  või muude kliendi jaoks vajalike andmete kajastamisel asukohahoonel, selle ees või sellele viitavana. Mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Mõnikord võetakse reklaam kaasa ka järgmisse tegevuskohta. Vaata valgusreklaamide näidisgaleriid
Valguskastid ja valgusreklaam
Valgusreklaam ehk valguskast – plekist või spetsiaalsest alumiiniumprofiilist valmistatud kast, mille sisse paigaldatakse valgustuselemendid (sagedamini luminofoortorud, aga ka neeoontorud või LED elemendid). Kasti ette paigaldatakse valgust hajutav ja läbilaskev klaas, millele omakorda kleebitakse valguskiled. Nii saadaksegi tulemus, mis pimedas hästi silma torkab ja on üks levinumaid reklaamimooduseid. Kaste tehakse põhiliselt ühe- või kahepoolsetena, ka on võimalik paigaldada kasti jalgade abil maastikule. Sõna "kast" viitab justkui kandilisusele, tegelikult võib sellise reklaami kuju olla ümmargune, kolmnurkne või mingi muu soovitava kujuga.

Leiab sagedast kasutamist firma nime, logo  või muude kliendi jaoks vajalike andmete kajastamisel asukohahoonel, selle ees või sellele viitavana. Mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Mõnikord võetakse reklaam kaasa ka järgmisse tegevuskohta. Vaata valgusreklaamide näidisgaleriid
Valgusreklaami valmistamine, ?he- ja kahepoolsed valguskastid. LED valgusreklaam.Valgusreklaami valmistamine, ?he- ja kahepoolsed valguskastid. LED valgusreklaam.
Valgusreklaami valmistamine, ?he- ja kahepoolsed valguskastid. LED valgusreklaam. Valgusreklaami valmistamine, ?he- ja kahepoolsed valguskastid. LED valgusreklaam. Valgusreklaami valmistamine, ?he- ja kahepoolsed valguskastid. LED valgusreklaam.
Tel +372 58244477 ,